Laboratorium

Laboratorium Vetlab s.c. powstało w 2007 roku we Wrocławiu przy ulicy Parkowej jako całkowicie nowy podmiot.

W kolejnych latach systematycznie poszerzana była oferta badań laboratoryjnych. Dzięki współpracy z najlepszymi ośrodkami w kraju i za granicą, naszym Klientom możemy zaoferować wykonanie praktycznie wszystkich dostępnych obecnie badań dla zwierząt towarzyszących i gospodarskich. Dotyczy to również certyfikowanego oznaczania poziomu przeciwciał przeciwko wściekliźnie dla zwierząt transportowanych za granicę.

Jednocześnie zgodnie z naszym motto: „Diagnostyka laboratoryjna prościej”, dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić fachową pomoc w doborze odpowiednich kierunków badań oraz przy interpretacji ich wyników.

W tym celu w naszym zespole znajdują się lekarze weterynarii ze specjalizacją w weterynaryjnej diagnostyce laboratoryjnej oraz z doświadczeniem uniwersyteckim.

SYSTEM KONTROLI JAKOŚCI

Laboratorium weterynaryjne VETLAB prowadzi system wewnątrz- i zewnątrzlaboratoryjnej kontroli jakości.

Kontrola wewnątrzlaboratoryjna obejmuje codzienny monitoring parametrów oznaczanych w laboratorium.

W ramach kontroli zewnątrzlaboratoryjnej laboratorium uczestniczy w sprawdzianach jakości badań z zakresu biochemii i hematologii prowadzonej przez Centralny Ośrodek Badań Jakości w Diagnostyce Laboratoryjnej w Łodzi.

PANEL KLIENTA VETLAB

Teraz w prosty i przejrzysty sposób możesz kontaktować się z naszymi laboratoriami dzięki nowej platformie Vetlab.
Zapraszamy do korzystania!NOWE WERSJE PISM PRZEWODNICH

Nowe wersje pism przewodnich już dostępne do pobrania w naszym dziale Do pobrania
Zapraszamy!

Masz jakieś pytania?

Pragniemy zaprosić Państwa do korzystania z naszych usług. Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego, a w przypadku jakichkolwiek pytań udzielimy szczegółowych informacji.