Jak rozpocząć współpracę

Aby rozpocząć współpracę z naszym laboratorium, wystarczy wysłać do nas pierwsze próbki do badań. Należy do nich dołączyć wypełnione, odpowiednie pismo przewodnie, które można znaleźć w zakładce "Pisma przewodnie". Prosimy o podanie pełnej nazwy zleceniodawcy - płatnika wraz z adresem i numerem NIP.Ważne informacje

Wypełniając pismo prosimy o zaznaczenie wybranych badań w odpowiadających im kratkach (prosimy zaznaczać przez zakolorowanie pola, a nie stawianie znaku „X”).

Poszerzone opisy badań i profili jak również dodatkowe przydatne informacje dotyczące preanalityki czy przeliczeń jednostek znajdą Państwo w naszej ofercie badań.

Próbki można wysłać z terenu całego kraju zamawianym u nas kurierem TNT lub pocztą priorytetową. Na terenie miasta działają lokalni kurierzy (o szczegółowe informacje prosimy pytać bezpośrednio w laboratorium). Więcej informacji na temat logistyki znajduje się w zakładce „Logistyka”.

Wynik badania przekazujemy w czasie określonym w ofercie badań, mailem w formie pliku pdf, telefonicznie, faxem lub listownie - każdą z tych opcji można zaznaczyć na piśmie przewodnim.

Badania rozliczamy w trybie miesięcznym - na adres zleceniodawcy wysyłamy fakturę z zestawieniem badań wykonanych w ostatnim miesiącu.

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie nasuwające się Państwu pytania. Zapraszamy do kontaktu z nami mailowo: info@vetlab.pl lub telefonicznie.

PANEL KLIENTA VETLAB

Teraz w prosty i przejrzysty sposób możesz kontaktować się z naszymi laboratoriami dzięki nowej platformie Vetlab.
Zapraszamy do korzystania!NOWE WERSJE PISM PRZEWODNICH

Nowe wersje pism przewodnich już dostępne do pobrania w naszym dziale Do pobrania
Zapraszamy!

Masz jakieś pytania?

Pragniemy zaprosić Państwa do korzystania z naszych usług. Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego, a w przypadku jakichkolwiek pytań udzielimy szczegółowych informacji.