Numer: MjQ3MTlfMF80MTUz_0

Miejsce: Katowice

Branża: Weterynaryjna

Data dodania: 2024-09-26

Zakres obowiązków

Poszukujemy sumiennej i dokładnej osoby, która zadba o czystość naszego laboratorium, powierzchni biurowych i socjalnych w naszym oddziale w Katowicach.

Шукаємо сумлінну і відповідальну людину, котра подбає про чистоту в нашій лабораторії, приміщеннях офісу і соціальних в нашому відділі в Катовіцах. Праця на повний етат від годин поранних. Пропонуємо умову о праці. Досвід в подібній праці і мінімальне знання польської і/або англійської мови будуть додатковим плюсом. Зацікавлених осіб просимо висилати

Wymagania

Oczekujemy dyspozycyjności do pracy na pełen etat od wczesnych godzin porannych.

Oferujemy

Proponujemy pracę w oparciu o umowę o pracę.

Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane.

Jesteśmy otwarci na współpracę z osobami z niepełnosprawnościami.

Zainteresowane osoby zapraszamy do aplikowania.

O pracodawcy

Jesteśmy nowoczesnym laboratorium weterynaryjnym działającym w Katowicach

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Jeżeli chcesz wziąć udział wyłącznie w bieżącej rekrutacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Vetlab Sp. z o.o. do celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko, na które aplikuję.”

Jeżeli chcesz brać udział także w przyszłych rekrutacjach: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Vetlab Sp. z o.o. moich danych osobowych do celów udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Vetlab Sp. z o.o.”

Informujemy, że wyrażone zgody mogą być w każdym momencie wycofane poprzez przesłanie zgłoszenia na adres email job@vetlab.pl ze wskazaniem adresu email oraz imienia i nazwiska, które należy wykreślić z bazy.