Możliwości dostarczania próbek do laboratorium

Wysyłając materiał do badań należy zadbać o właściwe jego zabezpieczenie, tak aby nie uległ zniszczeniu w trakcie transportu. Próbki muszą być owinięte w materiał chłonny (np. gaza), a następnie umieszczone w opakowaniu zbiorczym (np. kartonik).

Kurier Vetlab

Posiadamy jedną z największych sieci kurierskich wśród laboratoriów weterynaryjnych w Polsce, dzięki której jesteśmy w stanie odbierać próbki na terenie prawie całego kraju i dostarczyć w możliwie najkrótszym czasie do laboratorium. Istnieje również możliwość udostępnienia przez nasze laboratorium skrzynki do przekazywania próbek. Rozwiązanie takie stosujemy już od wielu lat przy gabinetach weterynaryjnych w całym kraju. Umożliwia to zamawianie kuriera do późnych godzin wieczornych i bezosobowe przekazanie próbek do laboratorium.
Skrzynki wyposażone są w izolację styropianową, która ogranicza wpływ czynników zewnętrznych. Rozwiązanie takie oferujemy naszym klientom nieodpłatnie.

Kurier Vetlab jest bezpłatny.

Kurier FedEx – teren całego kraju

Wystarczy do nas zadzwonić i zlecić odbiór próbek – zajmiemy się zamówieniem kuriera. Koszt przesyłki to 25 zł (za paczkę do 0,5 kg). Po zamówieniu kuriera otrzymają Państwo od nas mailem list przewozowy, który należy wydrukować, podpisać i dołączyć do przesyłki.
Prosimy wziąć pod uwagę, że przesyłki są zbierane o różnej porze w zależności od lokalizacji, zatem sugerujemy zamówienie kuriera z jednodniowym wyprzedzeniem.

Poczta – teren całego kraju

Próbki można wysłać listem priorytetowym. Przesyłki nadane do godziny 15 w zdecydowanej większości docierają do nas już następnego dnia.

Dla Klientów wybranych hurtowni leków weterynaryjnych

Odbiór próbek do badania przez kierowców wybranych hurtowni i ich dostarczenie tego samego lub następnego dnia do laboratorium. O szczegóły zapytaj swojego przedstawiciela.