Zapraszamy lekarzy weterynarii
do wspólnego świętowania!

Jeśli masz ochotę poznać nasz zespół i zobaczyć pracę laboratorium „od kuchni”, zaczerpnąć dużej dawki wiedzy od prof. Jarosława Popiela, napić i najeść się do syta, a przy okazji dobrze bawić przy dźwiękach muzyki i występach artystycznych – potwierdź swój udział!

Liczba gości jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Prosimy o potwierdzenie udziału do dnia 3.06.

AGENDA

 15:30 – 16:00
Rejestracja, przywitanie gości szampanem i przekąskami

16:00 – 16:15
Oficjalne otwarcie laboratorium i przemówienie Zarządu

16:15 – 17:15
Wykład prof. Jarosława Popiela
„Problemy w diagnostyce i leczeniu chorób nadnerczy i tarczycy u psów”

17:15 – 17:45
Panel dyskusyjny (pytania po wykładzie)

17:45 – 20:00
Zwiedzanie laboratorium drogą próbki – 3 tury/ Warsztaty barmańskie

18:00 – 20:00
Kolacja

20:00
Tort

20:15 – 20:55
Występ Magika Y (półfinalisty programu „Mam talent”)

21:00 – 23:00
Impreza z DJ’em i saksofonistą / Iluzja stolikowa

Wykład prof. Jarosława Popiela

Problemy w diagnostyce i leczeniu
chorób nadnerczy i tarczycy u psów

dr hab. Jarosław Popiel

profesor Uczelni

Katedra Chorób Wewnętrznych z Kliniką Koni, Psów i Kotów

 

Ukończył wydział Medycyny Weterynaryjnej Akademii Rolniczej (obecnie Uniwersytet Przyrodniczy) we Wrocławiu w 1990 roku i rozpoczął pracę jako asystent w Katedrze Chorób Wewnętrznych z Kliniką Koni, Psów i Kotów. W roku 1998 uzyskał tytuł doktora nauk weterynaryjnych z zakresu chorób wewnętrznych, natomiast w 2001 roku tytuł specjalisty chorób psów i kotów. W 2011 roku uzyskał tytuł doktora habilitowanego nauk weterynaryjnych. Od 2013 roku pracuje na stanowisku profesora nadzwyczajnego. Od 2017 roku jest kierownikiem Katedry Chorób Wewnętrznych z Kliniką Koni, Psów i Kotów Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Prowadzi zajęcia z diagnostyki weterynaryjnej, immunologii klinicznej oraz chorób wewnętrznych. Stworzył przedmiot fakultatywny „Dermatologia zwierząt”, który prowadzi od 15 lat. Jest wykładowcą zagadnień dermatologicznych na studiach podyplomowych z zakresu chorób psów i kotów oraz chirurgii weterynaryjnej. Jest opiekunem pracowni endokrynologicznej i dermatologicznej w Katedrze Chorób Wewnętrznych z Kliniką Koni, Psów i Kotów, gdzie konsultuje przypadki dermatologiczne i endokrynologiczne.

Członek PSLWMZ, PTNW oraz European Society of Veterinary Dermatology (ESVD). Członek komitetów redakcyjnych “Życia Weterynaryjnego” oraz ”Magazynu Weterynaryjnego”.

Autor ponad stu publikacji naukowych i współredaktor naukowy książek: “Kliniczna endokrynologia psów i kotów”, „5 minut konsultacji weterynaryjnej – psy i koty” „Praktyka Kliniczna Psy”, jak również redaktor naukowy pierwszego i drugiego polskiego wydania „Dermatologii małych zwierząt- Kolorowy atlas i przewodnik terapeutyczny” oraz „Dermokosmetyki weterynaryjnej”.

Y (czyt. Igrek) – Polski Magik Gwiazd, nowoczesny iluzjonista, mentalista, autor książki „13 kroków by stać się magicznym”. Urodził się w Węgorzewie, obecnie mieszka w Warszawie. W 2012 roku był półfinalistą programu „Mam Talent”. W 2013 roku założył na YouTube kanał „Magic of Y”, który szybko odniósł sukces. Obecnie ma on ponad 950 tysięcy stałych widzów i ponad 80 milionów odsłon. Zaowocowało to autorskim programem „Magia Y” w TVN Style, w którym Y pokazuje magię gwiazdom polskiego showbiznesu. Y zaprojektował już 6 autorskich luksusowych talii kart, tworząc największy crowdfunding w historii Polski.

Formularz rejestracyjny

Rejestracja dobiegła końca.

KONTAKT

Dodatkowe informacje i zapytania prosimy kierować do przedstawiciela:

Karolina Rubas-Połeć

karolina.rubas-polec@vetlab.pl / tel.: 535-740-351